Pause
Lecture
Moteur de recherche d'offres d'emploi Louvre Hotels Group

Pomoc kuchni M/F

Détail de l'offre

Informations générales

Etablissement

CAMPANILE BYDGOSZCZ

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Campanile?
Campanile to wyjątkowa marka hoteli, w których życzliwość jest na pierwszym miejscu. To nie są tylko puste słowa. To nasza kultura, którą ożywiają nasi pracownicy. Pracownicy Campanile są wyjątkowi, ponieważ są nie tylko kucharzami, kelnerami, recepcjonistami, menedżerami i pokojówkami, ale także twórcami dobrej zabawy. Jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, dołącz do nas!

Louvre Hotels Group jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu

Référence

2023-8218

Localisation

Description du poste

Métier

Cuisine - Aide de cuisine

Intitulé du poste

Métiers complémentaires

Cuisine - Plongeur

Type de contrat

Extra

Durée du contrat

umowa na czas określony

Temps de travail

Temps complet

Description de la mission

Jeśli jesteś pomocą kuchni, którego(-ej) szukamy, naczynia kuchenne nie będą miały dla Ciebie żadnych tajemnic! Do sprawnego przebiegu serwisu niezbędne będą efektywność i komunikacja z zespołem po Twojej stronie. Dodatkowo potrafisz sprawić, że każdy przedmiot, który przeszedł przez Twoje dłonie, jest nieskazitelnie czysty.

Odpowiadasz za zmywanie i porządkowanie naczyń oraz za konserwację sprzętu i naczyń kuchennych jak również za utrzymanie czystości na stanowisku. Właściwe korzystanie ze środków czystości oraz z urządzeń czyszczących. Za sprzątanie i porządkowanie sprzętu oraz pomieszczeń.

Profil

Z nami to Twoja osobowość wysuwa się na pierwszy plan! Jesteś utalentowany(-a)? Lubisz nawiązywać relacje z ludźmi? Potrafisz słuchać? Masz poczucie humoru? Oto klucz do zadowolenia klienta!

U nas polegamy na doświadczeniu naszych zespołów. Jeśli pracowałeś(-aś) w zawodzie przez co najmniej dwa lata, nadszedł czas na kontynuowanie kariery razem z nami! A jeśli dopiero zaczynasz przygodę w tej branży, z nami możesz również rozpocząć swoją podróż!

Poszukujesz nowych wyzwań i czujesz, że pasujesz do tego profilu, a także chcesz dołączyć do dynamicznej grupy? Szukasz nierutynowego zajęcia?

Nie zwlekaj, dołącz do kameralnego zespołu cieszącego się renomą międzynarodowej grupy!

Localisation du poste

Europe, Pologne, Voïvodie de Couïavie-Poméranie

Ville

ul. JAGIELLOŃSKA 59 85-027 BYDGOSZCZ

Critères candidat

Niveau d'études minimum

Inférieur à BAC

Niveau d'expérience

Débutant

Langue

polonais (Débutant)